Binance, Ses Getiren O Altcoin’i Vadeli ve Marjinde Listeleyecek!

Binance, Ethena’yı (ENA) kısa süre önce geniş kripto para birimi ürünleri paketine entegre etti. Böylece, hem stratejik genişlemeye hem de kullanıcılara çeşitli seçenekler sunma taahhüdüne sadık kaldı. Borsa son yaptığı açıklamada, ENA’yı Binance Margin ve Binance Futures gibi önemli platformlara da ekleyeceğini açıkladı.

Binance, ENA’yı vadeli ve marjinde listeliyor

Binance, Ethena’yı (ENA) Launchpool’una ekleyerek kullanıcıların BNB ve FDUSD stake ederek ENA kazanmasına olanak tanıdı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, dev kripto borsası daha sonra ENA alım satımını başlattı. Şimdi Binance, ENA’yı marjin ve vadeli işlemler de dahil olmak üzere çeşitli ekosistemlerde listeleyecek. Bu bağlamda Binance, şu duyuruyu yaptı:

Binance, Ethena’nın (ENA) Binance Simple Earn ve Binance Convert’e eklendiğini duyurmanın heyecanını yaşıyor. Ayrıca Binance ENA’yı Binance Margin, Binance Futures ve Binance Auto-Invest’e de ekleyecek.

  • Binance Vadeli İşlemler, 50 katına kadar kaldıraçla USDⓈ-M ENA Sürekli Sözleşmesini başlatacak.
  • Kullanıcılar artık ENA’yı BTC, USDT ve Binance Convert tarafından desteklenen diğer tokenlara karşı sıfır ücret karşılığında takas edebilirler.
  • Binance Margin, Çapraz ve İzole Marjin’e ENA’yı yeni bir ödünç alınabilir varlık olarak ekleyecek.

DTX, Ethena (ENA) sürekli sözleşme ticaretini başlattı

Blast ekosistemi Perp Dex projesi DTX, Ethena (ENA) sürekli sözleşme ticaretini başlattığını duyurdu. Böylece, Blast ekosisteminde ENA sürekli sözleşmesini başlatan ilk Perp Dex oldu. ENA sürekli işlem hacmine katılan ilk on kullanıcı, DTX tarafından sağlanan 1.000 USDT nakit ödülünü paylaşmaya hak kazanacak. Ayrıca Blast Gold ve DTX Fuel puanları alacak. Buna ek olarak DTX, Blast Points Bonus Programına seçildi. Bu kapsamda DTX ile etkileşime girenler iki kat Blast Puanı alacak.

DTX, Blast üzerinde faaliyet gösteren merkezi olmayan bir sürekli sözleşme protokolü. Yakın zamanda Blast yetkilileri çift puan ödülüne layık gördü. 100’den fazla kripto varlık türü için sürekli ticaret hizmetleri sağlıyor. Ayrıca, 100 kata kadar kaldıraç imkanı var. Bu önemli hamle Binance’ın ENA’yı spot ve marjinde listelemesiyle aynı zamanda geldi.

Ethena’nın ikinci sezon “Sats” etkinliği Epoch 1 başladı

Ethena, “Sats” etkinliği Epoch 1’in ikinci sezonunu başlattığını duyurdu. Kullanıcıların Sats kazanmak için USDe yatırabilir. Mantle’daki yeni Pendle havuzu 100 milyon dolarla sınırlı ve ek Eigenlayer puanları alacak. ETH main net’teki mevcut USDe Pendle havuzu da 100 milyon dolar ile sınırlı olacak. Havuza para yatıran mevcut kullanıcılar %20 ek ödül alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x